Однією з найпоширеніших проблем шкіри є прищі, які зазвичай можуть з’являтися на різних етапах вашого життя: як у підлітковому віці, так і під час вагітності чи менопаузи Як вони виникають? Все просто: при надлишковому виділенні себуму мертві клітини шкіри та бактерії закупорюють пори. Через це виникає запалення та подразнення, що зазвичай стає причиною появи акне. З прищами пов’язано чимало різних міфів. Пропонуємо розвінчати найпопулярніші з них, адже завжди корисно підвищувати свій рівень обізнаності щодо проблеми та використовувати знання для покращення процедур догляду.

Їжа не впливає на вашу шкіру

Існує розповсюджена думка, що те, що ми їмо, жодним чином не впливає на стан нашої шкіри. Насправді відмова від тих чи інших продуктів дійсно допоможе позбутися недоліків. Наприклад, спеціалісти рекомендують вживати продукти з низьким глікемічним індексом та відмовитись від цукру та солодощів. Річ у тім, що їжа з високим глікемічним індексом стає причиною стрибка рівня глюкози в крові та розвитку запалення.

Натомість варто надавати перевагу свіжим овочам та фруктам, цільнозерновим та бобовим продуктам. У вашому раціоні обов’язково мають бути присутні харчові волокна.

Прищі можуть виникати лише у підлітків

Насправді прищі можуть з’являтися у різному віці. Наприклад, у підлітковий період в організмі людини виникають гормональні зміни, які зазвичай і призводять до збільшення вироблення себуму та подальшого закупорювання пор. Втім варто враховувати, що гормональні зміни можуть бути в різному віці. Наприклад, у жінок виникають коливання рівня гормонів під час менструального циклу, а також в період вагітності та менопаузи. Варто взяти до уваги, що акне можуть виникати й внаслідок інших факторів: наприклад, через генетику, стрес та різні проблеми зі здоров’ям.

Для протидії прищам варто використовувати велику кількість різних засобів догляду

Звичайно ж, ми завжди в пошуках магічного засобу для протидії прищам, тож скуповуємо безліч різних продуктів, покладаючи на них великі надії. Насправді в більшості випадків такі витрати є просто невиправданими, адже надмірне використання різних засобів може призвести до протилежного ефекту: закупорити пори, пересушити шкіру та викликати подразнення. Рекомендується надавати перевагу 3-етапному догляду: очищенню, зволоженню та використанню сонцезахисного крему. Обов’язково зверніть увагу на сироватку про-хіл серум адванс iS Clinical Pro-Heal Serum Advance+, до складу якої входять вітамін С, а також суміш рослинних компонентів. Вони ефективно протидіють акне.

Прищі можуть з’являтися лише на обличчі

Дуже поширена думка, що акне може з’являтися лише на обличчі. Втім насправді в зоні ураження будь-які інші частини тіла, де є пори. Найчастіше прищі дійсно виникають на обличчі, але часто локалізуються також на шиї, грудях, спині. Саме ці ділянки відрізняються високою концентрацією сальних залоз. Тому не дивно, що там виникають прищі.

Прищі є хронічним станом

Прищі є досить поширеною проблемою шкіри. Втім їхня поява не може свідчити про хронічний стан захворювання. Загалом на їх появу впливає чимало факторів: гормональні зміни, генетичні або медичні захворювання тощо. Тому не варто падати духом, адже краще взяти ситуацію під власний контроль. Для цього варто додати до доглядових процедур регулярне нанесення маски для глибокого очищення шкіри Cosmedix Clear (тричі на тиждень). Це сприятиме не тільки глибокому очищенню пор, але й тонізації та оздоровленню шкіри, покращенню її текстури, а також стимуляції оновлення клітин.

За наявності прищів не бажано робити мейкап

Існує помилкова думка, що при акне слід уникати макіяжу. Це пов’язано із тим, що косметичні засоби можуть закупорювати пори та подразнювати шкіру. Насправді ж можна не відмовлятись від мейкапу, особливо якщо він має для вас важливе значення. Найголовніше правильно підготувати шкіру: не забувати якісно її очищувати та обов’язково зволожувати. Серед різноманітних продуктів для макіяжу слід надавати перевагу тим, що мають позначку «некомедогенний». Обов’язково знімайте залишки мейкапу, використовуючи спеціальні засоби для очищення, та в жодному разі не лягайте спати, не змивши косметику.

Підcумовуємо

Проблема акне дійсно дуже поширена. На появу прищів впливає чимало факторів, втім найголовніше — навчитись правильно доглядати за шкірою. Якісне очищення та зволоження дозволять нормалізувати роботу сальних залоз та знизять ймовірність закупорювання пор. Не забувайте використовувати якісні продукти для догляду за своєю шкірою.